Jak začít

Na začátku vám stačí málo

1. Katalog - 5-10 aktuálních katalogů s kompletním sortimentem Oriflame.

2. Vzorky - Nakupujte pravidelně vzorky novinek za zvýhodněnou cenu. Díky vzorkům snadno zvýšíte objednávky od zákazníků. Do šesti katalogových období od registrace máte možnost zakoupit za zvýhodněnou cenu SALES KIT = sada vzorků (90 ks) - kód 0997.

3. Ceník - Najdete v něm nejen nákupní a prodejní ceny, ale i bodové ohodnocení všech výrobků, které jsou v prodeji (i výrobků nezobrazených v katalogu), a přehled všech důležitých prodejních akcí.

5. Program Úspěšný start - Motivační program pro nové kosmetické poradce v prních 4 katalogových obdobích od jejich registrace - ukažte zákazníkům dárky, které na nové kosmetické poradce čekají.

6. Registrační formulář - Noste registrační formulář s sebou. Budete moci ihned reagovat na zájem vašich zákazníků o práci kosmetického poradce. Registrační formulář zdarma - kód 615193. Bližší informace o budování skupiny najdete zde.

7. Objednávkový blok - Slouží k praktickému zaznamenávání objednávek vašich zákazníků. Je propisovací, tudíž zákazníkovi můžete nechat kopii jeho objednávky. Kód 615200.

Pár dobrých rad

1. Katalog noste vždy s sebou - nikdy nevíte koho potkáte. Označte si ho svým jménem, telefonem a e-mailem, případně adresou svých osobních internetových stránek kosmetického poradce.

2. Dobrá poradkyně listuje pracovním katalogem spolu se svou zákaznicí, radí jí a doporučuje výrobky. Takto zvýšíte svou objednávku i vy.

3. Katalog zákaznici ponechte, ale nikdy ne déle než 2-3 dny (doporučujeme: "Dnes ti ho dám, zítra si pro něj přijdu ..."). Katalog uvidí víc zákazníků a vy zvýšíte svou objednávku.

4. Před návštěvou zákaznice si promyslete, jaká je, kolik jí je let, co je zvyklá používat a podle toho jí v katalogu doporučte. Udělejte jí objednávku na míru.

5. Respektujte přání své zákaznice - vaše nabídka se může rozcházet s představou zákaznice, proto se vždy ptejte, co by chtěla ona, jaká má přání atd.

6. Objednávky si zapisujte do bloku, ne na papírky ani do katalogu - riskujete, že je ztratíte.

7. Požádejte svou rodinu a známé, aby katalog vzali do práce, školy nebo svým známým. Tak může katalog pracovat i tam, kde nejste.

8. Objednávejte vždy na začátku katalogového období - budete mezi prvními, kteří mají výrobky na katalogové období.

KRASA365.CZ - registrace nových členů Oriflame z celé ČR

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky