Příběhy úspěšných

Příběhy se povídají, příběhy se píší, příběhy se žijí a příběhy se předávají dál. Ne o všech se ale dá říci, že jsou zároveň skutečné, hluboce lidské, inspirující, motivující, hladící i povznášející.

Nám se podařilo najít ve firmě Oriflame stovky takových příběhů, některé z nich jsme sesbírali a vytvořili tak „Knihu příběhů úspěšných“. Jsem přesvědčená, že v každém z nich najdeme i kus sebe přesto, že třeba právě náš příběh tam uveden není. Jednotlivé příběhy z knihy nyní najdete i zde, na internetových stránkách.

Použijme tuto „knihu“ jako zdroj síly ve chvilkách, kdy nám právě veselo není, jako vstupní bránu pro člověka, který se rozhoduje připojit, ale možná váhá, zda bude Oriflame tou správnou volbou, jako rezervoár dalších příběhů poté, co jsme už vyčerpali svoje, jako poselství, které společně s našimi hodnotami předáváme dál.

Oriflame je o lidech a pro lidi, a také o lidskosti, nadšení a energii. Je o odvaze se měnit, o odvaze snít, o odvaze jít dál. Toto všechno je v „příbězích“ skryto mezi řádky. Velmi trefně to vyjadřuje jeden z příběhů, ve kterém mě zaujala věta: „Co bych asi udělal a kam bych asi došel, kdybych se nebál?“ Odpověď možná najdete právě v této knize.

Knihu si můžete objednat pod kódem 91153 za 79 Kč.

Příběhy úspěšných poradců zveřejněné v časopisech

Jiří Pech - týdeník Květy (pdf)

Blanka Barvířová - časopis Vlasta (pdf)

Irena Polánková - týdeník Květy (pdf)

Veronika Minaříková - časopis Vlasta (pdf)

Lenka Malinová - týdeník Květy (pdf)

Ellen Jahodová - časopis Vlasta (pdf)

Marie Pavlíčková - časopis Vlasta (pdf)


Přidejte se ještě dnes

  • Klikněte na link uvedený níže a připojte se k Oriflame ještě dnes. Po vyplnění registračního formuláře vám bude potvrzeno členství.
  • Jako odrazový můstek do začátku dostanete tzv. Starter Kit, který obsahuje základní nástroje, které budete potřebovat. Starter kit obsahuje prezentační materiál o firmě Oriflame a našich výrobcích a také průvodce, katalogy a vzorky výrobků, které při svém startu jako kosmetický poradce jistě oceníte.
  • Je to férová příležitost výdělku – čím více času a energie jí věnujete – tím více se vám vrátí.

Efektivně strávený čas představuje:

  • Ukazování katalogů a přijímání objednávek z každého katalogu
  • Zvaní ostatních, aby se přišli podívat na úvodní meeting Příležitost Oriflame
  • Účast na meetinzích, školeních a slavnostech – kde se můžete učit od ostatních

Přejeme vám s Oriflame spoustu zábavy!

ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ!

KRASA365.CZ - registrace nových členů Oriflame z celé ČR

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky