Ihned po registraci nakupujete se členskou slevou 23%.

Objednejte z katalogu 3 do 26.2. 2017 a získáte (platí při registraci přes tyto stránky):

  • za vaši první objednávku 5 vzorků nejprodávanějších toaletních vod zdarma
  • k objednávce za 30 bodů (cca 500 Kč) automaticky okouzlující toaletní vodu
    (v hodnotě 319 Kč) ZDARMA
  • k objednávce za 75 bodů (cca 1250 Kč) automaticky smyslnou toaletní vodu ZDARMA (v hodnotě 779 Kč), dárky od Oriflame (v hodnotě až 608 Kč) + neplatíte poštovné a balné

Registrace Oriflame zdarma

Oriflame registrace ZDARMA

Po vyplnění registračního formuláře vám na mail zašleme vaše přihlašovací údaje. Minimální věk pro registraci je 15 let. Před odesláním formuláře si prosím zkontrolujte správnost Vašich údajů.


  • na Vaši adresu bude doručena zásilka s katalogem, tištěným registračním formulářem a všemi potřebnými materiály
  • okamžitě po obdržení registračního čísla a hesla na Váš e-mail, můžete začít objednávat se slevou 23%
  • pokud si chcete objednat ihned a nemáte katalog, najdete jej na úvodní straně
  • pro potvrzení platné registrace učiňte první objednávku v katalogu, ve kterém jste se zaregistroval/a
  • zapojte se do programu Úspěšný start a získejte tak zdarma zajímavé dárky Oriflame (není povinné)

Internetové stránky Krasa365.cz nesbírají žádné informace o návštěvnících stránek. Osobní ani jiné údaje nejsou získávány ani žádným jiným způsobem, s výjimkou elektronického formuláře sloužícího k odesílání Vašich dotazů a požadavků. Všechny údaje obsažené v elektronickém formuláři jsou údaji důvěrnými a slouží pouze k účelu, ke kterému byly poskytnuty.


Co je Oriflame a jaké výrobky nabízí ve svých katalozích?
Oriflame je mezinárodní kosmetická společnost přímého prodeje založená roku 1967 ve Švédsku.
Dnes je zastoupena ve více než 60 zemích světa a její prodejní tým tvoří přibližně 3,6 milionů kosmetických poradců, kteří věří v kvalitu a účinnost našich kosmetických výrobků. Naše katalogy nabízejí široký výběr kosmetiky pro celou rodinu, počínaje tou nejžhavější a zároveň nejpropracovanější dekorativní kosmetikou přes péči o vlasy, péči o tělo či vůně až po skvělé kosmetické doplňky. S více než 40 lety zkušeností v kosmetickém průmyslu v našich výrobcích spojujeme to nejlepší z přírody s nejmodernějšími vědeckými postupy a přinášíme vám tak to nejlepší ze světa kosmetiky.

Musím podat objednávku v každém katalogu?
Ne, rozhodně ne. Pokud si nechcete z katalogu nic objednat – nejste nijak penalizováni, nestane se vůbec nic.

Musím kosmetiku dále prodávat?
Ne, nemusíte. Můžete si nakupovat pouze pro vlastní potřebu.

Nemám příliš volného času, mohu se i tak stát kosmetickým poradcem?
Pokud studujete, máte jinou práci nebo si prostě jen chcete vydělat něco navíc, je pro vás Oriflame ideální volbou. Neexistuje zde pevně daná pracovní doba, takže si svou činnost můžete přizpůsobit svému rozvrhu a životnímu stylu. Jen vy rozhodujete, kolik času chcete s Oriflame strávit. Můžete si jen čas od času objednat kosmetiku pro sebe, nebo shromažďovat objednávky od svých přátel a rozvíjet tak své podnikání.

Jak si mohu díky Oriflame vydělat?
Ceny pro kosmetické poradce a pro zákazníky se liší. Poradci si vždy vydělají 30% cenový rozdíl z výrobků, které si z katalogu objednají jejich zákazníci. Naši poradci mají pevně stanovenou výši slevy, která není ovlivněna propagačními akcemi ani výší jejich prodeje.

Kdo se může stát kosmetickým poradcem Oriflame?
Pokud jste plnoletí (máte 15 let) a žijete v České republice, můžete se stát poradcem Oriflame.

Jaké to je, být kosmetickým poradcem?
Jako jeden z našich poradců se můžete rozhodnout, jestli chcete pouze ušetřit na kosmetických výrobcích, které kupujete pro sebe a svou rodinu, jestli si vyděláte na svých prodejích nebo jestli se rozhodnete zvát ostatní, aby se připojili k vašemu týmu a budete vydělávat na celkových prodejích své skupiny. Mnoho našich poradců si z této činnosti udělalo úspěšnou plnohodnotnou kariéru, jiní se zase rozhodli prodávat jen ve volném čase a jednoduše si přivydělat něco navíc. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli cestu, platí, že kosmetičtí poradci Oriflame se dobře baví, skvěle vypadají a užívají si mnoha báječných výhod. Přidejte se k nám!

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace Oriflame poradců zdarma, Oriflame e-shop