Pracovní nástroje

Pro usnadnění vaší spolupráce vám Oriflame nabízí důležitou literaturu. Poslouží vám po celou dobu vašeho členství.

 • KATALOG - katalog je vaším hlavním obchodním nástrojem a zároveň "výkladní skříní". Naše katalogy jsou plné skvělých nabídek, informací o výrobcích a nejaktuálnějších tipů a trendů. V každém katalogu najdete spoustu novinek a zajímavých nabídek. Ukažte nový katalog co největšímu počtu svých přátel a známých. Všichni mohou být vašimi zákazníky!
 • MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA-DOPRODEJ - jsou součástí každé kampaně. Jde o nabídku výrobků s mimořádnou slevou, které nenajdete v aktuálním katalogu. Nezapomeňte upozornit na jejich nabídku.
 • CENÍK - vychází společně s katalogem, obsahuje aktuální ceny a informace k danému katalogu.
 • SVĚT ORIFLAME - spolu s katalogem budete také dostávat tento firemní časopis, v němž najdete užitečné informace o nově uváděných výrobcích, akcích konaných ve vašem okolí či ocenění nových Direktorů, které možná znáte.
 • VZORKY - jsou důležitou součástí prodeje. Vzorky výrobků jsou jedním z nejúčinnějších nástrojů úspěšného prodeje. Přiložte alespoň jeden vzorek ke každé objednávce a investice se vám vrátí. Vaši zákazníci si mohou být díky nim jistí, že vůně, rtěnka či krém, které si od vás objednají, jsou určené právě pro ně.
 • SALES KIT - SE SLEVOU PRO NOVÉ KOSMETICKÉ PORADCE - sada vzorků. Do šesti katalogů od registrace si můžete objednat Sales Kit, který obsahuje 90 ks vzorků za zvýhodněnou cenu, kód 0997. Obsahuje následující vzorky:
          40 ks dekorativní kosmetiky
          20 ks vůní
          20 ks pleťové kosmetiky
          10 ks tělové kosmetiky
 • PALETA BAREV - díky precizní technice tisku představuje Paleta barev odstíny Oriflame výrobků velice věrně a vy tak můžete svým zákazníkům doporučit ten nejvhodnější.
 • PRŮVODCE PÉČÍ O PLEŤ - průvodce péčí o pleť je výborný nástroj, který vám pomůže doporučit ten správný výrobek péče o pleť.
 • TESTER TYPU PLETI - tento jednoduchý papírový tester typu pleti vám pomůže rychle určit typ pleti vašeho zákazníka či zákaznice a vy mu tak budete moci snadno doporučit ten nejvhodnější výrobek – například s pomocí Průvodce péčí o pleť.
 • KNIHA KRÁSY - detailní průvodce kosmetikou Oriflame obsahující nejucelenější pohled na kosmetiku Oriflame. Přináší řadu informací o výrobcích firmy Oriflame, o jejich blahodárných účincích a přírodních složkách, ze kterých jsou vyroben. Určitě využijete i mnoho rad a kosmetických tipů týkajících se správného použití výrobků.
 • TOTO JE ORIFLAME - tato publikace "kalendářového typu" vám pomůže v pomůže v prezentaci firmy Oriflame potencionálním kosmetickým poradcům. Prezentační listy jsou oboustranné, kdy z jedné strany má prezentující podrobné poznámky (informace o firmě, příběh zakladatelů, hodnoty, co Oriflame nabízí atd.) a z druhé strany osoba, které je Oriflame představován, může sledovat prezentaci na názorných schématech.
 • KROK JEDNA ŠKOLENÍ - sumář ke školení jak pečovat o pleť, o tělo, jak si vybrat a doporučit vůni. Dále zde najdete školení na téma, jak najít ty správné výrobky Oriflame pro sebe a své zákazníky, jak ukazovat katalog a přijímat objednávky, kde si hledat zákazníky anebo jak si stanovit své první cíle.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

KRASA365.CZ - registrace nových členů Oriflame z celé ČR

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky