BODY CARE

01.04.2009 00:02

Tělové mléko se třemi aktivními složkami z obilnin a Zpevňující tělové mléko s výtažkem z hrášku

Hloubková hydratační péče

Také se vám stává, že vaše pokožka na dotyk „šustí“ a zejména na nohou se objevují suché šupinky. Vaše kůže je příležitostně, nebo neustále napnutá. Občas vás pokožka svědí, někdy i praská? Může se jevit jako drsná a matná, z ztratila svoji jemnost a pružnost. Kůže je suchá v důsledku buď přirozeného stárnutí kůže, léků, nebo vlivem vnějších vlivů (suchá zima, vítr, náhlé klimatické změny, nevhodná nebo vysušující kosmetika, příliš časté umývání...).

Normální pokožka, stejně jako suchá, potřebuje pravidelnou péči, aby si uchovala hladinu hydratace a zabránila vysoušení. Řada Bodycare přináší řešení pro intenzivní přirozenou hydrataci a pevnější, lépe tonizovanou pokožku - ať už normální nebo suchou.

Tělové mléko se třemi aktivními složkami z obilnin je bohaté na přírodní hydratační látky. Mléko se krásně vstřebává, intenzivně vyživuje a zvláčňuje pokožku, uzamyká v ní hydrataci a zabraňuje vysoušení.
Tělové mléko obsahuje bambucké máslo a mléko z ovsa, ječmene a pšenice, bohaté na vitaminy B a E. Intenzivně hydratuje a zvláčňuje pokožku na 24 hodin. Velmi dobře a rychle se vstřebává.

Zpevňující tělové mléko s výtažkem z hrášku má dermatologicky testované složení, které zvláčňuje a zjemňuje normální až suchou pokožku.
Výtažek z hrášku, přírodní zpevňující ingredience, pomáhá zpevnit pokožku celého těla a zlepšit její pružnost. Glicerin dodává potřebnou hydrataci na celý den.

…s hráškem se sice v kuchyni zachází jako se zeleninou, ve skutečnosti jde ale o ovoce? První divoký hrášek se pěstoval v neolitické Sýrii, Turecku, Jordánsku a v deltě Nilu. Všechny druhy hrášku jsou dobrým zdrojem vitaminů A, C, B1, železa a fosforu. Výtažek z hrášku v kosmetice má zpevňující účinky na pokožku a pomáhá zlepšit její pružnost.

Tělové mléko se třemi aktivními složkami z obilnin
Body Lotion with triple cereal active

Kód: 15586
Objem: 400 ml
NOVINKA KATALOGU 5 na str.: 108
V prodeji od: 30.3.2009
Cena: 229 Kč
(v Katalogu 5 za zvýhodněnou cenu 139 Kč)

Zpevňující tělové mléko s výtažkem z hrášku
Body Lotion with firming pea extract

Kód: 15587
Objem: 200 ml
NOVINKA KATALOGU 5 na str.: 109
V prodeji od: 30.3.2009
Cena: 169 Kč
(v Katalogu 5 za zvýhodněnou cenu 99 Kč)

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky