CHERRIES - Jedna třešeň nestačí!

19.07.2009 09:19

Oriflame přináší další novou originální dámskou vůni v limitované nabídce! Okouzlující šťavnatá vůně je přímo stvořená pro ty z vás, které jsou tvůrčí, hravé a mají rády bláznivé nápady.

Toaletní voda Cherries v originálním trojitém flakónu bude vypadat na toaletním stolku prostě nádherně. Neméně důležitá je však i múza, která stála u jejího zrodu.

„Inspirací pro vůni Cherries je pro mě krásná a šťastná dívka, která je rozhodnutá žít svůj život s úsměvem a vychutnat si každou chvíli,“ popisuje autorka vůně, parfumérka Fabienne Coupaye. „Je plná radosti a zábavných nápadů. Nejnovější z nich je právě její nová vůně – svěží, ovocná a lahodná, stejně jako hrozen křupavých červených třešní. Zakousnout se do nich je jako zakousnout se do nového dne! A kromě toho – třešně prostě miluju!“

Pyramida vůně:
HLAVA: malina, černý rybíz, jahoda
SRDCE: růžová frézie, bílý jasmín, magnólie
TĚLO: jantar, pižmo, pralinka

Toaletní voda Cherries
Cherries Eau de Toilette

Kód: 15920
Objem: 3x 5 ml
NOVINKA KATALOGU 11 na str.: 7
V prodeji od: 3.8.2009
Cena: 449 Kč
(v Katalogu 11 za zvýhodněnou letní cenu)

https://www.oriflame.cz/contentStorage/live/images/cs_CZ/12800207_2_2.jpg

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky