Co je OBNOVOVACÍ POPLATEK ? / Členství kosmetického poradce

20.06.2009 00:25

Členství kosmetického poradce je platné vždy po dobu 12 měsíců od data registrace v Oriflame. K obnově členství dochází automaticky po uplynutí 12 měsíců od výročního data registrace:
a) pokud podáte objednávku s kladným počtem BO minimálně v 10 katalogových obdobích v průběhu uplynulých 12 měsíců, neplatíte žádný obnovovací poplatek,
b) jestliže jste objednal/a v méně než deseti katalogových obdobích v průběhu uplynulých 12 měsíců, je vám automaticky naúčtován obnovovací poplatek 99 Kč. Jeho zaplacením získáte navíc kosmetický dárek zdarma.


 

Členství kosmetického poradce, který nepodal žádnou objednávku za posledních 12 měsíců, je automaticky ukončeno na konci katalogového období, v jehož průběhu uplynulo 12 měsíců od poslední objednávky.

Žádost o registraci a opětovné členství v Oriflame lze obnovit po uplynutí 6 měsíců od data ukončení členství (dle Etického kodexu, odstavec Členství, článek 8).

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky