Dotkněte se HVĚZD

10.09.2011 16:36

BONUSOVÝ REGISTRAČNÍ PROGRAM
NA OBDOBÍ 5.9. – 18.12.2011


Sbírejte hvězdy a těšte se z hodnotných dárků Přiveďte do své skupiny nováčky – své budoucí hvězdy – a získejte za ně již teď hvězdy symbolické, které proměníte za vybrané dárky.

  • Kdo může hvězdy sbírat? Všichni kosmetičtí poradci Oriflame
  • Co za své hvězdy získám? Vyměníte je za fantastické dárky.
  • Jak to funguje? Je to prosté: čím více osobních nováčků přivedete a provedete prvním krokem programu Úspěšný start, tím více hvězd získáte k dosažení dárků vyšších hodnot.

PRAVIDLA

  • Za každého osobního nováčka, kterého provedete Krokem 1 programu Úspěšný start, získáte 1 HVĚZDU.
  • Sponzor získá hvězdu pouze tehdy, když je jeho osobní obrat minimálně 100 BO v katalogovém období, ve kterém jeho nováček/nováčci splní Krok 1 Úspěšného startu.
  • Získejte až 2 skvělé dárky. Poprvé 1 dárek v Katalogu 16/2011 (za hvězdy nasbírané v období K13–K15) a podruhé v Katalogu 1/2012 (za hvězdy nasbírané v období K16–K17, případně za celé období K13–K17). Za své hvězdy objednejte vždy jednu odměnu, která se vám líbí.
  • Pokud si objednáte odměnu v Katalogu 16 a zbudou vám nevybrané hvězdy, můžete je doplnit ve 2. části programu v K16–17 a využít pro objednání další cenné odměny v Katalogu 1. Takto využijete program na maximum – získáte 2 dárky!

Fotografie výrobků jsou ilustrační.

Podrobné informace najdete také v letáku, kód 615579, cena 1 Kč.

Otázky a odpovědi

Jak dlouho trvá celý program?
Program odměňuje sponzora za osobní nováčky zaregistrované v Katalogovém období 13–17/2011, kteří splní podmínky Kroku 1 programu Úspěšný start. 1. část programu probíhá v Katalogovém období 13–15 a 2. část je realizována v období Katalogu 16–17.

Jaké jsou podmínky pro získání hvězd, které získám jako sponzor?
Za nováčka zaregistrovaného v Katalogu 13, 14, 15, 16, 17, který splní Krok 1 programu Úspěšný start, získá jeho sponzor 1 hvězdu.

Je získání hvězd podmíněno osobními body sponzora?
Ano, sponzor získá hvězdy za katalogová období, ve kterých jeho osobní obrat dosáhne alespoň 100 BO. (BO = bodové ohodnocení, které přísluší každému výrobku, a naleznete jej v aktuálním ceníku.)

Kdy a jak si mohu objednat a vyzvednout dárek za obě části programu?
Za 1. část programu lze objednat dárek bud v Katalogu 16, nebo se sponzor může rozhodnout objednávat jen 1 cennější dárek za hvězdy nasbírané za obě kola dohromady, tj. až v Katalogu 1.
Za 2. část programu (respektive i za 1. část, pokud sponzorovi zůstaly nevyužité hvězdy) lze objednat jednu odměnu v Katalogu 1.
V katalogu 16 lze objednat jen 1 dárek a v Katalogu 1 také jen 1 dárek.
Dárek sponzor objedná zadáním příslušného kódu v objednávce se zbožím v Katalogu 16 a/nebo v Katalogu 1. Odměny budou bezplatně doručeny na domácí adresu (adresu trvalého bydliště uvedenou v systému Oriflame) externím dodavatelem. Poukázku Baťa a poukázku na zájezd doručí Oriflame cenným psaním na domácí adresu sponzora.

Za jak dlouho obdržím objednané odměny?
Lhůta doručení odměn je maximálně 8 týdnu od podání objednávky sponzorem. Oriflame bude spolupracovat s dodavateli na co nejrychlejším doručení odměn.

Kde mohu využít právo uplatnit záruku k získané odměně?
Na všechny odměny se budou vztahovat záruční podmínky platné v ČCR. Záruční list bude součástí dodávky. Případné reklamace budou řešit dodavatelé odměn ve svých provozovnách.

Pokud si dárek neobjednám v Katalogu 1, mám ještě nějakou možnost?
Katalog 1 je posledním obdobím pro objednání dárku.

Muže kosmetický poradce rozdělit hvězdy do jednotlivých kategorií? Když například získám 28 hvězd, mohu si objednat 1 dárek za 20 hvězd a také dárek za 8 hvězd?
Poradce si muže v Katalogu 16 a/nebo Katalogu 1 objednat vždy 1 dárek. Např. při získání 28 hvězd za 1. kolo si můžete objednat 1 dárek v hodnotě 20 hvězd v Katalogu 16 + 1 dárek za 8 hvězd v Katalogu 1. Využijte program na maximum a získejte dárek za co nejvíce hvězd nejenom v Katalogu 16, ale i v Katalogu 1.

Mohu jako nováček zaregistrovaný např. v Katalogu 15 využít výhod programu?
Ano. Sponzorem využívajícím odměny z programu se muže stát i nováček zaregistrovaný v průběhu jakéhokoliv katalogového období během Katalogu 13–17.

Jsou hvězdy přenosné, např. převoditelné na jinou osobu z osobní skupiny?
Ne.

Co se stane v případe, že nováček v Kroku 1 programu Úspěšný start v následujících katalogových obdobích nakoupené výrobky v garanci vrátí?
Oriflame si vyhrazuje právo vyloučit poradce z programu, pokud zjistí jakékoliv neetické jednání či podezřelé skutečnosti, a to bez udání důvodů.

Mohu získat při splnění podmínek registračních kampaní v jakémkoliv období v průběhu Katalogu 13–17 jako sponzor další odměny?
Ano. O podmínkách registračních kampaní budou poradci v předstihu informováni v časopise Business & Beauty a na letácích.

Jakým způsobem a jak často budu informován o počtu hvězd?
Informace o poctu hvězd budou uvedeny na faktuře, v Aktivity reportu a poradci je na vyžádání sdělí i operátorky zákaznického servisu.

Jak si mohu objednat tento leták s registračním bonusovým programem a kde všude budou dárky, pocty hvězd a pravidla programu vyobrazeny?
Leták má kód 615579 a je možné si objednat 1 kus za 1 Kč.

Kolik dárku mohu celkem získat?
Celkem až 2. V každém katalogovém období, kdy uplatníte nároky (Katalog 16 a Katalog 1), můžete získat vždy 1 odměnu.

Pokud si neobjednám v Katalogu 16 žádný dárek, mohu si místo toho v Katalogu 1 objednat 2 dárky?
Ne. V každém Katalogu určeném pro objednávání odměn lze objednat pouze 1 dárek. Jestliže nevyužijete možnost objednání dárku v Katalogu 16, tak v Katalogu 1 si můžete objednat pouze 1 dárek.


Neváhejte, registrujte se právě teď, zapojte se Hvězdného programu a nastartujte tak svou kariéru s Oriflame!

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky