Feminelle

12.03.2012 21:04

Vyhrazeno pro ženy

Feminelle od Oriflame

 

Intimní hygiena by měla být součástí denní rutiny každé ženy. Oriflame nyní rozšiřuje velice oblíbenou řadu intimní hygieny Feminelle o nový mycí gel s výtažkem z ibišku.

Jemně provoněný gel pro intimní hygienu Feminelle obsahuje výtažek z ibišku a kyselinu mléčnou. Respektuje přirozenou rovnováhu pH ženských intimních partií.
Kyselina mléčná hydratuje a dále chrání vaši pokožku, zatímco růžový ibišek povzbuzuje a osvěžuje citlivé partie po celý den. *

*100% účinnost podle sebehodnocení 20 žen v gynekologických testech.

POUŽITÍ:
Napěňte a opláchněte, pouze pro zevní použití.

VÍTE, ŽE…
IBIŠEK pochází z Havaje, kde je symbolem ženskosti a delikátní krásy. Jeho výtažky zklidňují a chrání pokožku. Ibiškový čaj obsahuje minerály a vitamin C a tradičně se pije jako mírný lék. V Polynésii se lýková vlákna z ibišku používají k výrobě trávových sukní.

Svěřte každodenní péči o své tělo Feminelle!

Ibiškový mycí gel pro intimní hygienu Feminelle

Cena před slevou: 149 Kč
Objem: 300 ml
V prodeji od: 13.3.
Kód výrobku: 23951

 

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky