GIORDANI GOLD

01.04.2009 22:48

Průsvitně jemné líčení

O minerální kosmetice už bylo hodně napsáno a hodně řečeno. Stala se hitem poslední doby, ač se jedná v podstatě o jeden z nejstarších druhů kosmetiky vůbec, protože i egyptská královna Kleopatra používala ve své době zkrášlující přípravky, jejichž součástí byly minerální látky.

Nyní se i Oriflame může pochlubit novinkou ve své luxusní řadě Giordani Gold: na scénu přichází první čistě minerální pudr od Oriflame!
Složení, jehož základem je mikromletý ametyst, má nepřekonatelnou přilnavost k pleti. Šetrně absorbuje přebytečný maz a minimalizuje viditelnost pórů a jemných linek. Pleť získává průsvitný, vyrovnaný barevný tón.

Pudr zachycuje světlo a přirozeně projasňuje pleť. Je bez parfemace a konzervačních látek a vhodný pro všechny barevné tóny pleti

Ač balení pudru obsahuje houbičkový aplikátor, nabízí Oriflame pro snazší aplikaci k pudru luxusní štětec z měkké kozí srsti za 189 Kč.

Minerální sypký pudr Giordani Gold
Giordani Gold Mineral Loose Powder

Kód: 15478 Medium, 15477 Light
Objem: 8 g
NOVINKA KATALOGU 6 na str.: 61
V prodeji od: 20. 4. 2009
Cena: 399 Kč
(v Katalogu 6 za zvýhodněnou cenu 259 Kč)

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky