GRACE - Půvab Jejího Veličenstva

29.09.2009 10:53

Máme milou povinnost, informovat vás o tom, že česká topmodelka Eva Herzigová se stala tváří nejluxusnější vůně v historii Oriflame.
Nová Parfémovaná voda Grace se vrací do dob, kdy flakón parfému byl nejexkluzivnějším hmotným vlastnictvím a největší ozdobou ženy. Přenáší nás do světa klasické elegance v moderním pojetí. Její koncept představuje obraz šlechtičny na prahu svého debutantského plesu, jejíhož ztvárnění se ujala světová topmodelka Eva Herzigová, ve francouzských časopisech často označovaná za „nejzajímavější modelku všech dob“.

 

Při tvorbě této exkluzivní parfémované vody použila parfumérka ingredience, které představují základ tradičního perfémářství, jako vzácné koření, fialky či vřes vetiver.

 

 

Pyramida vůně:
hlava: kardamom, pepř, hrušková tříšť
srdce: karafiát, indický jasmín, fialka
tělo: kašmírové dřevo, pižmo, vetiver

 

Vůně je ukryta v kvalitním flakónu z hrubého skla s klasickou pumpičkou, jehož tvar je inspirovaný ženskými křivkami.

 

Pro naše zákazníky jsme navíc při uvedení této vůně na trh připravili exkluzivní nabídku. Při koupi této Parfémované vody Grace získá zákazník Elegantní kabelku Grace ZDARMA.

 

 

Parfémovaná voda Grace

 

Kód: 16987
Objem: 50 ml
NOVINKA KATALOGU 14 na str. 2
V prodeji od 5. 10. 2009
Cena: 849 Kč
(v Katalogu 14 za zvýhodněnou cenu 699 Kč)

GRACE

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky