HAIRX SUMMER CARE - Proč by vám mělo slunce zkazit letní účes?

25.06.2009 11:36

Zatímco si během léta užíváme slunce, kterému vystavujeme svoji pokožku chráněnou opalovacími krémy s SPF faktory, sluneční paprsky napadají a poškozují důležité lipidy a proteiny ve vrchní vrstvě vlasů. Mohou tak změnit texturu vlasu.

Vlasy jsou: suché, mdlé, mají roztřepené konečky, křehké, lámavé

V létě potřebují vlasy ochranu před mořem, sluncem, chlórem a mnoha dalšími vlivy.

Oriflame má opět řešení. Přichází s novou LETNÍ řadou v rámci vlasové kosmetiky HairX. Tato řada, vyvinuta odborníky Oriflame, s ochranou UV Forte+, antioxidanty ze semínek hroznového vína Pinot Noir a vitaminem E účinně chrání před UV zářením, díky citrusovým esenciálním olejům jsou vlasy hladší a lesklejší.

Letní péče HairX s ochranou UV Forte+ a vitaminem E účinně chrání před UV zářením. Směs přírodních ovocných kyselin a aktivních složek obnovuje hydrataci vlasů, regeneruje je a dodává jim zdravý zářivý lesk!

Letní ochranný šampón HairX
HairX Summer Care Shampoo

Šampón s ochranným komplexem UV Forte+ chrání vlasy před sluncem, mořem a dalšími agresivními vlivy. Dodává účesu krásně svěží a lesklý vzhled.

Kód: 16267
Objem: 250 ml
NOVINKA KATALOGU 8 na str.: 111
V prodeji od: 1. 6. 2009
Cena: 119 Kč
(v Katalogu 8 za zvýhodněnou cenu 79 Kč)

Letní ochranný nesmývatelný kondicionér HairX
HairX Summer Care Leave-in Conditioner

V létě potřebují vlasy ochranu před mořem, sluncem, chlórem a mnoha dalšími vlivy. Nesmývatelný kondicionér s komplexem UV Forte+ kombinuje UV filtry a antioxidanty, aby vlasy ochránil a dodal jim lesk a hladkost.

Kód: 16268
Objem: 150 ml
NOVINKA KATALOGU 8 na str.: 111
V prodeji od: 1. 6. 2009
Cena: 139 Kč
(v Katalogu 8 za zvýhodněnou cenu 99 Kč)

Letní ochranná maska na vlasy HairX
HairX Summer Care HairX Mask

Luxusní maska poskytne vlasům speciální péči. Naneste na umyté vlasy, pročešte je, nechte masku 5 minut působit a opláchněte. Intenzivně vyživuje vlasy a dodává jim krásný lesk.

Kód: 16270
Objem: 200 ml
NOVINKA KATALOGU 8 na str.: 111
V prodeji od: 1. 6. 2009
Cena: 139 Kč
(v Katalogu 8 za zvýhodněnou cenu 99 Kč)

https://www.oriflame.cz/contentStorage/live/images/cs_CZ/11600233_2_1.jpg

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky