HairX

01.04.2009 23:02

Naše zkušenosti - vaše krásné vlasy

Oriflame se spojil se salonem Corinne & Friends, aby společně vyvinuly neuvěřitelnou škálu šampónů, kondicionérů a mnoha dalších přípravků pro každý typ vlasů. Řada HairX představuje zcela novou kapitolu v péči o vlasy od Oriflame.

Specialisté salonu Corinne & Friends jsou vlasovými stylisty slavných hvězd z celého světa. Ve spolupráci se společností Oriflame se snaží dát svým zákazníkům rady a tipy, jak nejlépe o své vlasy pečovat.

CORRINE HENRIKSSON
Heslem Corrine je vždy věřit svým snům a následovat je. Dokladem toho, že její motto funguje, je i vlasový salon, ve kterém češe nejznámější švédské celebrity. Už 15 let je známá svým klasickým, nadčasovým stylem, který má švih.

DANIEL KRIEGER
„Nikdy se neboj změny!“ tvrdí Daniel, který je odborníkem ve svém oboru již 5 let. Je přesvědčen, že klíčem ke skvělému účesu je použít, co máte právě po ruce, spolu s těmi pravými přípravky. S tímto mottem stylizoval i vlasy modelek na stockholmském týdnu módy.

ANNA SÖDER
Anna nachází inspiraci všude kolem sebe. Během své šestileté praxe pracovala např. jako stylistka soutěží Švédsko hledá superstar a Eurovision. Soustředí se na vyjádření individuality klienta a jak sama říká: „Ráda zkouším různé styly, někdy jsem rocková hvězda, někdy punk, hippie, bohém, ale vždy jsem to já!“

MICHAEL KANYON
Michael žije v New Yorku, ale pracuje i v Miami, LA a ve Stockholmu. Má za sebou 15 let zkušeností ve svém oboru a jeho rada zní: „Nesledujte trendy.“ Česal takové osobnosti, jako jsou Katy Perry, Duffy, Jordin Sparks nebo sestry Hiltonovy. Specializuje se na „sexy vlasy pro sexy ženy“ a sám sebe vidí jako „černou ovci v rouše vlčím“.

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky