Noční aktivní zesvětlující krém Bioclinic

19.09.2012 10:25

Rozlučte se s pigmentovými skvrnami s novinkou z řady Bioclinic!

Noční aktivní zesvětlující krém Bioclinic Oriflame; www.oriflame24.cz

1. kosmeceutická řada od Oriflame, inspirovaná estetickou chirurgií, nabízí skutečná řešení všech skutečných problémů pleti.

Noční aktivní zesvětlující krém Bioclinic redukuje hyperpigmentaci a obnovuje rovnoměrný tón pleti. Hyperpigmentaci způsobuje zvýšená lokální tvorba melaninu v pleti. Zesvětlující krém obsahuje komplex Tone Down™ s patentovanou zesvětlující dioickou kyselinou se šťovíkem západním, který omezuje tvorbu melaninu, a s flavonoidy pro optické omlazení.

Aktivní složky:

  • KYSELINA DIOICKÁ - Pomáhá omezit činnost tyrosinázy, enzymu, který má na svědomí tvorbu melaninu. Zároveň redukuje přenos melanozomů do buněk na povrchu pleti a tak pomáhá zesvětlit tmavé skvrny.
  • ŠŤOVÍK ZÁPADNÍ - Dále omezuje činnost tyrosinázy. Buňky na povrchu pleti se postupně přirozeně odlupují a odhalují buňky s nižším obsahem melaninu, barevný tón pleti se tak postupně vyrovnává.
  • FLAVONOIDY - Brání vzniku nové pigmentace způsobené UV zářením. Po 8 týdnech pravidelného používání jsou tmavé skvrny viditelně světlejší.


Noční aktivní zesvětlující krém Bioclinic

Cena před slevou: 729 Kč
Objem: 30 ml
V prodeji od: 18.9.
Kód výrobku: 24191

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky