Nová vůně Rock Angel by Ewa Farna

10.09.2011 16:30

Na festivalu Midsummer představila mladá zpěvačka výsledek své spolupráce se švédskou kosmetickou značkou Oriflame.

V rámci letního festivalu Midsummer, který proběhl o víkendu v Brně, představila Ewa Farna svou vlastní vůni Oriflame Rock Angel. Společnost Oriflame tak pokračuje ve spolupráci s Ewou Farnou, kterou zahájila v srpnu loňského roku, kdy se zpěvačka stala tváří kosmetické řady Very me. Nová originální vůně Rock Angel by Ewa Farna je určena především mladým dívkám a slečnám.

"Je pro nás radost s Ewou spolupracovat. Ewa přesně vystihuje charakter nové vůně, je milá a citlivá, ale zároveň skrývá divoký temperament a nekonvenčnost. A právě takovým andělům s ďáblem v těle je vůně Rock Angel určena. Navíc Ewa letos slaví osmnácté narozeniny, takže věříme, že právě vůně je skvělý dárek nejen pro ni ale i její fanynky," říká k uvedení nové vůně Ivona Živná, manažerka kampaní v Oriflame.

“Jsem ráda, že jsem mohla spojit svoji tvář právě s vůní Rock Angel. Líbí se mi a tak doufám, že i ostatním holkám bude vyhovovat. Budeme tak perfektně sladěný,“ říká Ewa Farna.

Uvedení vůně Rock Angel bude v srpnu doprovázet tisková, televizní a venkovní kampaň. Na červenec se připravuje speciální promo aktivita s názvem Putovní flakón, kdy dívky budou mít možnost testovat novou vůni před samotným uvedením na trh. O akci se dozví na stránkách společnosti www.oriflame.cz nebo na Facebooku zpěvačky.

Díky tomu, že vůně je určena především mladým dívkám, bude kampaň úzce propojena s internetem a sociálními sítěmi. Celá reklamní kampaň je výsledkem spolupráce společností Oriflame, Lewron Music, která zpěvačku zastupuje, a reklamní agentury Jazz Communications.

Zpěvačka Ewa Farna má navzdory svému mladému věku na kontě řadu úspěchů a ocenění v České republice i v Polsku. Na tuzemské hudební scéně získala čtyři Slavíky v kategorii Zpěvačka roku a Objev roku. Svoji popularitu potvrzuje i v rámci spolupráce s Oriflame. Do textařské soutěže Písnička pro Ewa během dvou měsíců trvání soutěže Oriflame evidoval více než dva tisíce textů, které fanoušci zpěvačce poslali ke zhudebnění.

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky