OPTIMALS - Aby pleť mohla volně dýchat

25.06.2009 11:37

Řadu Optimals s příhodným sloganem Optimise the natural beauty of your skin rozšiřuje další dvojice výrobků. Tentokrát v modré barvě, která symbolizuje vodu a kyslík, resp. hydrataci a podporu dýchání buněk, což jsou hlavní atributy těchto produktů.

Chraňte svou pleť před znečištěným prostředím a každodenním stresem. Komplex Oxygen Boost™, založený na intenzivních přírodních ingrediencích, zvyšuje buněčnou spotřebu kyslíku* a naplňuje pleť svěžestí a energií. Nadechněte se čistého vzduchu každou buňkou svého těla!

*Podle laboratorních testů.

KOMPLEX OXYGEN BOOST™ podporuje dýchání buněk. Obsahuje jedinečnou kombinaci složek:

  • Phycojuvenine je koncentrovaný výtažek z hnědých řas, zejména z řasy Laminaria digitata. Stimuluje spotřebu kyslíku a zlepšuje dýchání pleti. Má antioxidační vlastnosti a tak zároveň pomáhá zpomalit její stárnutí.
  • Hydratační komplex Aqua Boost dodává pleti ideální vláhu.
  • Vitamin E neutralizuje škodlivé působení UV záření a zlepšuje vzhled povrchu pleti.
  •  

Okysličující pleťová maska Optimals Oxygen BoostTM
Optimals Oxygen BoostTM Face Mask

Okysličující pleťová maska Optimals Oxygen Boost™ - hydratační a okysličující maska detoxikuje a regeneruje mdlou pleť poškozenou znečištěným prostředím. Vhodná pro všechny typy pleti. Naneste štědrou vrstvu na vyčištěnou pleť, vyhněte se okolí očí. Nechte 10 minut působit a odstraňte vatovým tampónkem.

Kód: 16266
Objem: 75 ml
NOVINKA KATALOGU 8 na str.: 15
V prodeji od: 1. 6. 2009
Cena: 179 Kč
(v Katalogu 8 za zvýhodněnou cenu 119 Kč)

Okysličující krém Optimals Oxygen BoostTM
Optimals Oxygen BoostTM Cream

Okysličující krém Optimals Oxygen Boost™ podporuje dýchání buněk* a redukuje stres způsobený znečištěným prostředím. Projasňuje pleť a dodává jí mladou svěžest a vitalitu. Složení vhodné pro denní i noční aplikaci hydratuje na 24 hodin.

Kód: 15919
Objem: 50 ml
NOVINKA KATALOGU 8 na str.: 15
V prodeji od: 1. 6. 2009
Cena: 279 Kč
(v Katalogu 8 za zvýhodněnou cenu 169 Kč)

https://www.oriflame.cz/contentStorage/live/images/cs_CZ/11600234_2_2.jpg

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky