OPTIMALS - Zregeneruje a krásně zpevní pokožku

29.09.2009 10:39

V roce 1996 uvedla společnost Oriflame na trh pleťový krém Maximum+, který se záhy stal, díky svým účinkům, jedním z nejoblíbenějších artiklů.
V roce 2005 se krém dočkal nového přebalu a vylepšeného složení. Dál tak kraloval prodejům v Oriflame.
Nyní po dalších 4 letech Oriflame přichází s další inovací a přináší krém Maximum v denní a noční verzi.

 

Krémy Optimals Bio Maximum+TM jsou určeny pro aktivní ženy nad 40 let, které hledají přípravek zaměřený nejen proti vráskám, ale zároveň intenzivně pečující o celkový stav pleti – její pružnost, pevnost a strukturu.

 

 

 • MIKROKOLAGEN je aktivní složka sestávající ze dvou peptidů, které prokazatelně zlepšují pružnost a barevný tón pleti a zároveň snižují hloubku, délku a hustotu vrásek. Tyto peptidy se vstřebávají do pleti a stimulují pleťové buňky, což vede k obnově buněčných funkcí. Zvyšuje se tvorba kolagenu a fibroblastů, které posilují strukturu a zmírňují viditelnost vrásek.

   

   

 • MIKROELASTIN z hydrolyzovaných sójových proteinů posiluje schopnost buněčné obnovy, strukturu pleti a její regenerační a zpevňující vlastnosti. Zvyšuje slučování elastinu a kolagenu, zároveň podporuje tvorbu elastinu a tak zlepšuje celkovou pružnost pleti. Má preventivní účinky a opravuje škody.

   

   

 • S antioxidačním vitaminem E

   

   

  Denní krém Optimals Bio Maximum+TM
  Optimals Bio Maximum+TM Day Cream

   

  Denní krém Optimals Bio Maximum+TM přirozeným způsobem obnovuje strukturu pleti a tak jí poskytuje maximální podporu. Mikrokolagen posiluje tvorbu kolagenu, zatímco mikroelastin ze sójových proteinů zlepšuje elastinovou stavbu pleti. Prokázaný účinek: během 4 týdnů je obnovena mladistvá pružnost pleti. Obsahuje vitamin E s antioxidačními vlastnostmi.

   

  Kód: 16977
  Objem: 50 ml
  NOVINKA KATALOGU 12 na str.: 9
  V prodeji od: 24. 8. 2009
  Cena: 449 Kč
  (v Katalogu 12 za zvýhodněnou cenu 329 Kč)

   

   

  Noční krém Optimals Bio Maximum+TM
  Optimals Bio Maximum+TM Night Cream

   

   

  Noční krém Optimals Bio Maximum+TM se silnou přírodní recepturou nabitou složkami pro podporu tvorby kolagenu a elastinu obnovuje podpůrnou strukturu pleti během noci. Dodává pleti sílu a pevnost a pomáhá jí získat viditelně mladší vzhled.

   

  Kód: 16978
  Objem: 50 ml
  NOVINKA KATALOGU 12 na str.: 9
  V prodeji od: 24. 8. 2009
  Cena: 449 Kč
  (v Katalogu 12 za zvýhodněnou cenu 329 Kč)

 • OPTIMALS

  Zpět
  Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
  Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
  Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky