ORIFLAME BEAUTY

01.04.2009 22:47

Váš bezpečný ochranný štít!

Nepopiratelnou pravdou je, že naše pleť musí každý den čelit útokům mnoha agresorů: smogu, UV záření, stresu, kouření, toxinů… Všechny tyto faktory mohou být příčinou vzniku tzv. volných radiálů (což jsou atomy nebo molekuly elektronově nestabilní a proto velmi reaktivní. Narozdíl od normálních stabilních atomů, které mají párové elektrony, volné radikály mají počet elektronů lichý bud jim jeden chybí, nebo přebývá. V důsledku toho reagují s ostatními atomy bud' to si od nich elektron berou, nebo jim přidávají, a tím dosahují vlastní stabilitu. Dokud nejsou neutralizovány, napadají a ničí molekuly DNA v buněčných jádrech. Tím dochází k narušení genetických "plánů", které regulují dělení buněk, a dochází pak k mutacím a zhoubnému bujení..)
To, že jsou volné radikály kořenem celého procesu stárnutí, je dnes již uznávaná většinou gerontologů. Kdybychom proces stárnutí označili jako oxidaci, pak proti stárnutí působí antioxidanty. Nezabrání mu, ale výrazně jej dokáží zpomalit.

Oriflame přichází s novinkou v dekorativní kosmetice, make-upem nové generace, který se stane díky technologicky vyspělému složení obranným štítem vaší pleti.
Ochranný podkladový krém SPF 15 Oriflame Beauty je make-up s dosud nejúčinnějším ochranným filtrem v nabídce Oriflame. Ve velmi lehkém složení je zkombinován s rodochrozitem a dioxidem titanu, které bojují proti stárnutí pleti. Líčení vydrží bez chyby až 7 hodin.

Minerál rodochrozit je bohatý na mangan. Působí jako antioxidant a chrání pleť před negativními vlivy okolního prostředí. V esoterice je považován za harmonizující prvek, který uvádí do rovnováhy citovou, duševní i tělesnou stránku, uvolňuje tlak stresu a léčí emoční rány, probouzí intelekt, tvůrčí síly a intuici.

Ochranný podkladový krém SPF 15
Oriflame Beauty Urban Shield Foundation

Kód: 15085 Porcelain, 15086 Natural Ivory, 15087 Natural Beige, 15088 Sand

Objem: 30 ml
NOVINKA KATALOGU 6 na str.: 11
V prodeji od: 20. 4. 2009
Cena: 229 Kč
(v Katalogu 6 za zvýhodněnou cenu 169 Kč)

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky