Oriflame kosmetický rádce

10.09.2011 16:20

Už vás nebaví vypadat stále stejně? Hledáte něco, ale nejste si úplně jisté co? Potřebujete radu profesionála? Pokud jste na tyto otázky odpověděly ano, může být dnešek dnem, který navždy změní váš pohled na krásu!

Představujeme aplikaci Kosmetický rádce pro iPhone 4, která vaše líčení posune na zcela novou úroveň a poslouží vám jako malý salon s tipy pro líčení, nápady na úchvatný nový vzhled či radami, jak z vašich Oriflame výrobků vytěžit maximum. Takže ať už chcete vyzkoušet nový vzhled nebo potřebujete doladit ty důležité konečné detaily, kosmetický rádce vám pošeptá ta správná tajemství.

Nepochybně vás osloví naše videoprezentace, které vás naučí vytvořit úchvatné nalíčení očí, svůdné rty a bezchybný make-up tváře, to vše pod vedením našeho profesionálního vizážisty Jonase Wramella. Jonas Wramell spolupracoval s celebritami největšího kalibru, pod jeho taktovkou vznikalo líčení pro módní přehlídky i módní časopisy – a teď je řada na vás!

Také jste si někdy zapomněli vzít zrcátko? Nebojte se. I tento problém jsme vyřešili. Nejenže svůj iPhone budete moci proměnit ve virtuální zrcátko s vysokým rozlišením přes celou obrazovku, budete si také moci přizpůsobit světlo podle toho, jestli jste venku nebo uvnitř, a dokonce obraz přiblížit či oddálit a doladit tak ty nejožehavější partie.

Představte si například, jak by to bylo snadné, kdybyste mohli jednoduše sáhnout do kapsy, poradit se s kosmetickým rádcem, podívat se do Oriflame zrcátka v iPhone, nanést či doladit make-up (nebo zkontrolovat, jestli se účes nestává vrabčím hnízdem!) a pak iPhone zase strčit do kapsy!

Stáhněte si (přes iTunes) do svého iPhone aplikaci Oriflame Beauty Partner a dovolte moderním technologiím, aby vám pomohly zůstat stále tak nádherná, jak je to jen možné! (Pouze pro iPhone 4)

https://itunes.apple.com/cz/app/beauty-partner-by-oriflame/id426910940?mt=8&ls=1#

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky