Oriflame slaví 45. narozeniny

11.01.2012 08:38

Přidejte se k Oriflame CZ a využijte maximum výhod

45. narozeniny Oriflame

 

Oriflame letos slaví 45. narozeniny a to je perfektní příležitost k rozdávání dárků. Jako poděkování za vaši přízeň jsme se rozhodli trvale snížit plné ceny vybrané oblíbené kosmetiky Oriflame. V katalogu Oriflame CZ si tak vyberete velmi kvalitní kosmetiku ještě levněji! 

Výrobky s nově sníženou plnou cenou Oriflame označil symbolem vykřičníku. A to není vše; v průběhu celého roku na vás čekají nabídky za symbolickou narozeninovou cenu 45 Kč, jako náš dárek pro vás.

Do našich nových cen se zamilujete - stejně jako Oriflame do vás.

Přidejte se k nám a využijte maximum výhod, které Oriflame CZ nabízí svým zákazníkům (např. speciální nabídka na zadní straně katalogu), ale i všem kosmetickým poradcům Oriflame (např. posílení programu Profesionální poradce Oriflame hned od katalogu 1).

Oriflame CZ již 45 let pečuje o vaši krásu, nyní i o vaše zdraví s výrobky Wellness by Oriflame.

Buďte i vy úspěšní s Oriflame.cz!

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky