Podzimní trendy kolekce Neo Chic

19.09.2012 10:51

Líčení plné kontrastů

Dekorativní kosmetika Neo Chic Oriflame; www.oriflame24.cz

Objevte nové barevné kombinace a buďte okouzlující s limitovanou kolekcí Neo Chic!

Sezónní kolekci líčení Neo Chic navrhl dvorní vizážista Oriflame Jonas Wramell. Inspirovala ji porevoluční Francie, mix aristokratického a neo-empirického stylu. Barevná paleta sestává z křehkých růžových a „opraných“ šedých, zelených a lila tónů, v rebelské kombinaci s excentrickou, provokativně zářivou růžovou.

Líčení očí je delikátní, doplněné nehty v bledých pastelech. Celkový look oživují výrazně růžové rty a doplňky.

Tato kolekce je zaměřená na kontrasty a porušování monotónních pravidel. Smělý a zároveň nádherný look. ”Vybledlé pastely a kouřové tóny nečekaně doplňuje ostře růžová barva rtů. Výsledkem je módní a provokativně hezká kombinace. Tento styl, doplněný nehty v bledých pastelových odstínech, spojuje svět módy, krásy a umění.” Rtěnka Neo Chic Zvláčňující krémová rtěnka hydratuje rty a vytváří bezvadný konečný efekt. Limitovaná edice jasně růžových odstínů bez třpytu. Lak na nehty Neo Chic Lesklý lak v půvabných pastelových odstínech.
Limitovaná edice. Trio očních stínů Neo Chic Limitovaná edice tří sladěných, kombinovatelných odstínů v módně vybledlých tónech. Ideální pro kouřové líčení. S raženým vzorem a designem balení v retro stylu. Jonas Wramell

Rtěnka Neo Chic

Cena před slevou: 249 Kč
Hmotnost: 4 g
V prodeji od: 9.10.
Kód výrobku: 25063 Bright Pink, 25064 Strong Fuchsia

Lak na nehty Neo Chic

Cena před slevou: 149 Kč
Objem: 7 ml
V prodeji od: 9.10.
Kód výrobku: 25067 Mint Pear, 25068 Sugar Pink

Trio očních stínů Neo Chic

Cena před slevou: 299 Kč
Hmotnost: 3 g
V prodeji od: 9.10.
Kód výrobku: 25061 Grey Pastel, 25062 Vintage Purple

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky