Poradkyně ve víru velkoměsta

11.01.2012 08:48

Pospolitost, odhodlání a nadšení s notnou dávkou půvabu!

Ve Stockholmu se sešly čtyři nádherné ženy – čtyři Oriflame poradkyně s opravdu inspirujícími výsledky. Domů už ale neodjížděly jen jako poradkyně, ale také jako začínající modelky. Kromě faktu, že jsou všechny čtyři nesmírně okouzlující, je spojovalo i něco dalšího, hrdost na to, že jsou kosmetické poradkyně Oriflame, které svými obchodními výsledky porazily konkurenci a vyhrály tento jedinečný stockholmský zážitek. Byly do Stockholmu pozvány jako naše nejnovější katalogové modelky a představitelky vybraných výrobků v Katalogu 14.

Onoho slunného stockholmského dne se Lorena, Luisa, Tereza a Alicja sešly ve fotostudiu a atmosféra jen jiskřila vzrušením. Lorena ze Španělska a Luisa z Portugalska měly před blesk fotoaparátu usednout dopoledne a ve vzduchu byla cítit nervozita. Ale setkání s profesionálním a zkušeným týmem stylisty, fotografa a vizážistky zjitřené nervy rychle uklidnilo. A ačkoli byly obě dámy v oboru modelingu novickami, fotografie vyšly tak skvěle, jako by se modelingem živily už od dětských střevíčků.

Po práci se stylistou a vizážistkou před fotoaparát jako první předstoupila krásná Luisa z Portugalska. Ve světě Oriflame má velké zkušenosti, je poradkyní již deset let.

– Hlavní pro můj úspěch je to, že opravdu hodně využívám katalog a že upozorňuji na skvělé nabídky, které v každém katalogu jsou. Snažím se odhadnout, co lidé v péči o pleť opravdu potřebují. Ptám se sama sebe, jak bych jí mohla pomoci?

A její znalost výrobků a schopnost rozpoznat potřeby svých lidí ji v Oriflame dovedly daleko, nicméně stát se modelkou bylo pro Luisu dle jejích slov velkou výzvou.

Na něco takového není nikdy příliš pozdě. Pro někoho v mém věku je to skvělý zážitek, prohlásila.

Luisa byla velmi působivou modelkou a kolekci Time Reversing a Milk & Honey Gold představila se skutečnou grácií. Když bylo po všem a Luisa se mohla uvolnit nad sklenkou šampaňského, obrátily se reflektory na Lorenu. Lorena nechala děti u prarodičů ve Španělsku a přijela na víkendový výlet i s manželem Gonzalem. Jeho úsměv a povzbudivé komentáře nenechaly nikoho na pochybách, že je na svou ženu patřičně hrdý.

– Všichni jsou tu takoví profesionálové, opravdu si připadám krásná, prohlásila Lorena.

Lorena si spolu se stylistou na fotografování vybrala fantastický luxusní kostým. Ovládla své nervy a výsledné perfektní obrázky již hovoří samy za sebe. Vyzařovala přesně tu svěžest a dynamiku, kterou v sobě skrývá Aqua-Rhythm! Dnešní fotografování bylo stejným úspěchem, jako její kariéra v Oriflame. Lorena dle vlastních slov vděčí za svou kariéru v Oriflame skvělým výrobkům, ale velkou podporou jí bylo také zavedení projektu SARPIO do každodenní práce. Věří, že dodržování jednotlivých kroků programu vám může opravdu výrazně pomoci.

– Ráda pracuji se systémem SARPIO, protože je především o sdílení osvědčených praktik a využívání zkušeností ostatních úspěšných lídrů.

Našim modelkám se dostalo VIP zacházení, které si samozřejmě zaslouží, a po dopoledni plném práce a napětí je čekalo buffet, aby mohly chutným obědem doplnit vydanou energii. Jestli jste to ještě nevyzkoušeli, pak věřte, že pobyt v hledáčku fotoaparátu je překvapivě vysilující!

Nyní ale přišla řada na krásky z Polska a České republiky, které již dorazily do studia. Jedna po druhé se nadšeně zanořily do našich šatníků a usedly do vizážistických křesel. Osmnáctiletá Tereza z České republiky byla dnešní nejmladší modelkou. Ale nenechte se zmást jejím nevinným vzhledem! Tato něžná dívka je ostřílenou hráčkou softballu, která si s konkurencí hravě poradí jak na hřišti, tak ve světě kosmetiky. Zjevným důkazem budiž její skvělá kariéra v Oriflame. Do studia přišla s velkou skromností a s obavami, ale odcházela jako dívka jiskřící elegancí, která právě učinila své první krůčky v možné modelingové kariéře.

– Byla jsem nervózní, ale ve skutečnosti to byla obrovská zábava. Styling jsem si opravdu užila, hlavně úpravu vlasů.

A na závěr se fotoaparát upřel na Alicju, kterou povzbudily výkony jejích předchůdkyň. Zanedlouho už pózovala se stejnou přirozeností, s jakou při práci používá SARPIO, které jí pomohlo vystoupat v Oriflame na vyšší příčky. Její dlouhé tmavé vlasy kontrastující se smaragdovými (nebo Ecollagenovými?) šaty objektiv kamery doslova připoutaly a výsledkem jsou skutečně nádherné fotografie.

– Opravdu skvěle jsem se bavila!

Dnešní vzrušující den jsme zakončili v tradiční švédské restauraci, kde se naše poradkyně i zaměstnanci sešly na výborné večeři se štědrou porcí smíchu. Byl to den dlouhý, inspirující a zábavný a stal se dalším důkazem toho, jak skvělé věci mohou vytvořit lidé, kteří spolu pracují v duchu pospolitosti, odhodlání a nadšení. Tyto čtyři poradkyně skutečně překonaly veškerá očekávání. A troufám si odhadnout, že usnuly již cestou v letadle. Luisa z Portugalska dnešní zkušenost velice hezky shrnula:

– Tento zážitek beru jako dárek od života a jako skvělou podporu sebevědomí!

Na vynikající výsledky tohoto dne se můžete těšit v katalogu 14!

 

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky