Profesionální stylisté DOPORUČUJÍ Oriflame / 2010

18.01.2011 20:58

Ve XII. ročníku soutěže o Nejlepší výrobek roku 2010, kterou každoročně vyhlašuje Asociace vizážistů a stylistů České republiky, se i letos umístila řada našich kosmetických výrobků!

Šestice produktů Oriflame, které od asociace získaly nadprůměrné hodnocení v roce 2010, se může chlubit pečetí – označením a logem „Doporučeno Asociací vizážistů a stylistů ČR“.

Jedná se o tyto naše produkty:
20274 Koncentrované sérum pro omlazení pleti Diamond Cellular
20279 Balzám na rty Tender Care
19893 Povzbuzující sérum Ecollagen [3D+]
20224 Oční krém proti vráskám Ecollagen [3D+]
20592 Minerální podkladový krém Giordani Gold
20578 Minerální korektor Giordani Gold

Soutěž je tradičně určena výrobcům a dovozcům zboží, které je využíváno při práci vizážistů a stylistů. Odborná porota z řad vizážistů a stylistů testováním přihlášených výrobků ve své každodenní praxi i letos hodnotila 3 kritéria. V první řadě splnění funkce výrobku vyplývajícího z jeho charakteru, dále příjemnost a snadnost používání či aplikace a design, tedy vzhled a estetiku výrobku.

Oficiální vyhlášení výsledků se v následujících dnech objeví na https://www.avs.cz/ a v Make-up Magazinu Asociace v čísle 1/2011.

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky