PURE NATURE - Nejčistší přírodní ingredience

25.06.2009 11:57

Příroda je zdrojem nesmírně účinných blahodárných látek, které mohou snadno a rychle pomoci na cestě za krásnou a zdravou pletí. Nová řada pleťových masek Pure Nature od Oriflame obsahuje bio výtažky z léčivých rostlin, které si zachovaly vysoký podíl aktivních složek.

Bílý čaj hydratuje pleť.
Lopuch čistí pleť do hloubky.
Jasmín odstraní odumřelé pleťové buňky.
 

  • Hydratační pleťová maska s bio výtažkem z bílého čaje

Gelová maska se 100% bio výtažkem z bílého čaje. Je bohatá na antioxidanty a účinně revitalizuje pleť. Obsahuje osvěžující a zklidňující výtažky z máty. Nechte působit 10 minut. Pro všechny typy pleti, zvláště vhodná pro unavenou pleť se známkami stresu.

Bílý čaj - tajemství tohoto bohatého antioxidantu leží v polyphenolech, obsažených v čajových lístcích, které se sklízejí jen několik dní v roce. Bílý čaj má ještě větší koncentraci polyphenolů než čaj zelený; kromě ochrany před volnými radikály podporují mikrocirkulaci krve v pleti a obnovují přirozené obranné mechanismy pleti. Čajové taniny mají antimikrobiální a zklidňující účinky. Výtažky z bílého čaje hydratují pleť a pomáhají vytvořit projasněný, vyrovnaný a zářivý barevný tón.

Hydratační pleťová maska s bio výtažkem z bílého čaje
Pure Nature Organic White Tea Extract Moisturising Gel Mask

Kód: 16356
Objem: 50 ml
NOVINKA KATALOGU 10 na str.: 89
V prodeji od: 13.7.2009
Cena: 149 Kč
(v Katalogu 10 za zvýhodněnou letní cenu 99 Kč)
 

  • Slupovací pleťová maska s bio výtažkem z jasmínu

Maska pro odstranění odumřelých pleťových buněk se 100% bio výtažkem z jasmínu pomáhá projasnit barevný tón pleti. Nechejte zaschnout po dobu 20 minut. Pro normální až smíšenou pleť.

Jasmín - jemná vůně tohoto malého bílého kvítku báječně uvolňuje smysly. Má regenerační vlastnosti a pomáhá zbavit pleť odumřelých buněk. Polyphenoly a taniny chrání před volnými radikály a posilují pleť. Flavonoidy mají v jasmínu řadu úkolů, včetně ochrany před mikroby a hmyzem; ve složení masky jsou však pro své antioxidační účinky.

Slupovací pleťová maska s bio výtažkem z jasmínu
Pure Nature Organic Jasmine Ectract Exfoliating Peel-off Mask

Kód: 16357
Objem: 50 ml
NOVINKA KATALOGU 10 na str.: 89
V prodeji od: 13.7.2009
Cena: 149 Kč
(v Katalogu 10 za zvýhodněnou letní cenu 99 Kč)
 

  • Čisticí jílová maska s bio výtažkem z lopuchu

Maska se 100% bio výtažkem z lopuchu přirozeným způsobem zbavuje pleť nečistot a přebytečného mazu. Složení obsahuje hydratující glycerin a bílý jíl (kaolín), který odstraňuje z pleti toxiny a zvláčňuje ji. Nechte působit 10 minut. Pro normální až mastnou pleť.

Lopuch - léčivé vlastnosti této divoké rostliny jí vydobyly zvláštní místo v dějinách přírodního léčitelství. Hydratuje suché partie pleti a zároveň čistí a vyrovnává partie mastné. Výtažek z kořene lopuchu, použitý v receptuře masky, obsahuje polyphenoly a taniny.

Čisticí jílová maska s bio výtažkem z lopuchu
Pure Nature Organic Burdock Extract Purifying Clay Mask

Kód: 16358
Objem: 50 ml
NOVINKA KATALOGU 10 na str.: 89
V prodeji od: 13.7.2009
Cena: 149 Kč (v Katalogu 10 za zvýhodněnou letní cenu 99 Kč)

https://www.oriflame.cz/contentStorage/live/images/cs_CZ/12300308_2_1.jpg

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky