REVELATION ORIFLAME BEAUTY

01.04.2009 22:37

Řasenka s vějířovým efektem

Tajemství podmanivých očí

Zesilující, tvarující, prodlužující, zvětšující objem, zvýrazňující…Řasenka! Věčné téma, které nepřestane inspirovat a motivovat žádnou firmu, která se zabývá vývoje a prodejem kosmetických produktů, protože řasenky jsou nejdůležitějším segmentem dekorativní kosmetiky.

Abychom mohli nabídnout řasenku opravdu pro každého, rozšiřujeme naše portfolio řasenek o tu, která precizně oddělní každou řasu.

Dejte jednou provždy sbohem slepeným řasám! Řasenka s vějířovým efektem Revelation Oriflame Beauty dokáže nalíčit celou plochu řasy v úhlu 360° a zároveň je od sebe fantasticky účinně oddělit.

Speciální kartáček s velmi krátkými jemnými štětinkami nevynechá ani tu nejmenší jednotlivou řasu. Ve spojení se složením vyvinutým pro extra hladké nanášení navíc řasy prodlouží až o 40 %.
Dejte sbohem následnému rozčesávání řas! Již nebudete potřebovat kartáček na oddělení slepených řas.

Vaše řasy budou vypadat jako rozevřený vějíř, protože budou:
# Oddělené jedna od druhé
# Každá řasa je nalíčena 360° (obalena)
# Netvoří se na nich žádné žmolky

Řasenka s vějířovým efektem Revelation Oriflame Beauty
Oriflame Beauty Revelation Mascara

Kód: 15052 – black, 15053 - green
Objem: 8 ml
NOVINKA KATALOGU 5 na str.: 3
V prodeji od: 30.3.2009
Cena: 229 Kč
(v Katalogu 5 za zvýhodněnou cenu 149 Kč)

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky