Sun Coach by Oriflame

10.09.2011 16:25

Sun Coach by Oriflame je pro dobu letních dovolených prostě nutností. Pomůže vám užít si to nejlepší z letního počasí a současně se ochránit před riziky přílišného vystavování se slunečním paprskům.

Sun Coach by Oriflame je bezplatná aplikace pro iPhone, která si zjistí, kde se právě nacházíte, a podle momentálního počasí, teploty a indexu UV záření doporučí, jaký ochranný faktor opalovacího krému byste měli použít. Vy pak jen potvrdíte typ své pleti a jaký SPF skutečně použijete. Na základě veškerých informací, které aplikaci poskytnete a které si sama zjistí, vám speciální časovač ukáže, kdy byste měli ze sluníčka odejít!

Navíc ke sledování místního počasí a dalších faktorů, které určují, jak dlouho můžete pobývat na sluníčku, vám také Sun Coach by Oriflame poskytuje užitečné tipy k opalování. Dá vám dobré rady, co je dobré udělat předtím, než se na slunko vydáte, co je vhodné během opalování i poté, co ze sluníčka odejdete – to vše s cílem pomoci vám užít si co nejlépe svou zaslouženou dovolenou či prosluněné víkendy na čerstvém vzduchu.

Stáhněte si jej z Appstore!

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky