Věrnostní slevové poukázky

21.02.2012 14:21

Objednejte si v každém Katalogu 4 - 6/2012 výrobky v minimální hodnotě 299 Kč (v PC).
Pak si můžete v období platnosti Katalogu 7 (24.4.-14.5.2012) objednat 2 výrobky z těchto slevových poukázek za ceny se slevou až 480 Kč (v PC)!

Pokud si objednáte v hodnotě 299 Kč a více pouze ve dvou ze tří období platnosti katalogů (Katalogů 4 – 6/2012), můžete si objednat 1 výrobek z těchto slevových poukázek.

VAŠE NÁROKY SE NÁSOBÍ!
Abyste získali ještě více nároků na výrobky, stačí podat vyšší objednávku.

Do nároků Věrnostních slevových poukázek se počítají ty výrobky z katalogu, které mají bodové ohodnocení. Výrobky ze slevových poukázek nespadají do automatické doplňkové objednávky (ADO). Firma si vyhrazuje právo rozhodovat o náhradě chybějícího výrobku z Věrnostních slevových poukázek.

Věrnostní poukázky Oriflame

Shrňme si výhody, které karta přináší:

  • Především – a to je asi nejdůležitější benefit – poukázky vytváří prostor pro pravidelné setkávání se ze zákazníkem, kterého motivuje k nákupu ze tří po sobě jdoucích katalogových obdobích. To vytváří poradci zisk a body – ve třech katalogových obdobích.
  • Zákazník si pak má možnost si ze slevových poukázek objednat za velmi výhodné ceny atraktivní výrobky, které by si možná jinak nekoupil. Je pravděpodobné, že až je vyzkouší, bude je pak objednávat pravidelně. Pro KP toto opět znamená vyšší průměrnou objednávku.
  • Prostřednictvím Věrnostních slevových poukázek dáte zákazníkovi dárek – a dárky má každý rád!
Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky