VOLARE

01.04.2009 22:44

Parfémovaná toaletní voda Volare

Zahalte se do smyslného závoje růží.

Volare, Volare… Také si vzpomenete na ten slavný song? Ano létat, létat budete s touto vůní chtít.

Jedna z nejprodávanějších vůní Oriflame Parfémovaná voda Volare získala nový, křehce půvabný flakón, ve kterém se odráží její ženskost a nadčasové kouzlo.
Volare je ženská ovocná vůně s květinovými tóny. Je určena vášnivým ženám, těm, které jsou si vědomy toho, že všechno ženské je pro muže přitažlivé. Volare je romantická ženská vůně, která se ovšem díky své modernosti nedá označit za vůni klasickou. Je to ovocně - květinová kompozice, ideální pro zvýraznění ženského šarmu a elegance. Její srdce tvoří růže, opojný šeříkový buket, kosatce a fialky. Květinovou kompozici rozvíjí lákavě sladká vůně zralých broskví a meruněk a příjemně vyvážená kombinace santálového dřeva, ambry a pižma.

„Inspirací, srdcem a zdrojem této fascinující, výjimečné vůně je růže,“ usmívá se tvůrce Volare, parfumér Philip Harris. „Naplňuje ji společenskou grácií a pravým ženským půvabem; klidná a povznesená krása.“

Pyramida vůně
HLAVA: šeřík, kosatec, fialka
SRDCE: růže, broskev, meruňka
TĚLO: santalové dřevo, jantar a pižmo

Parfémovaná toaletní voda Volare
Volare Parfum de Toilette

Kód: 15221
Objem: 50 ml
NOVINKA KATALOGU 5 na str.: 9
V prodeji od: 30.3.2009
Cena: 599 Kč
(v Katalogu 5 za zvýhodněnou cenu 369 Kč)

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz
Registrace členů Oriflame, Sleva 23% na vše od Oriflame, Aktuální katalog Oriflame, NovAge Oriflame, Wellness Oriflame, Oriflame dárky